Taste Of The Wild Mama ?

Merhaba evimdeki 2 köpeğim için mama deniyorum sizce taste of the Wild güzel bir mama mi

4 CEVAP

Güncel

ichise

Acana ile besliyorum 4.5 yaşındaki kızımı. Yemek seçer. Bu zaman kadar 3 paket vermişim totw. Gözlemlerim şu şekilde;
Sierra mountain için:
-Daha kolay sindiriyor acana'lara göre.
-Ama tadını daha az seviyor.
-Kaka biraz daha yumuşak oluyor.
-Kilosuna göre vermem gereken miktar daha fazla.
-Mide veya deri problemi yaratmadı.
Gri kutulu(kuzuluydu galiba) için:
-Kaka daha da yumuşak. Popoda iz bırakıyor. Sierra mountain'den daha az, acana grasslands/lamb/light üçlüsünden çok daha az sevdi.

Bence alınabilir. Ama bir acana ve origen değil. N&D'den ise daha iyi.

ichise

Düzeltme: İkinci paket gri değil, high prairie (sarı paketli).

guncel