Kedim Hangi Irk Sizce

Lokusssss

Kedimin cinsini nedir sizce tıffany diyen var meancoon diyenler british longhair sizce hangisi

3 CEVAP

mavitilki

Muhtemelen tiffany. Mainecoonların yüz hatları aslanları anımsatır şekilde iri olur ve çok ama çok büyümeleriyle ünlüdürler. Britishler ise daha yuvarlak ve iri görünen gözlere sahiptir. Longhair olmaları bu konuda bir şey değiştirmiyor. Longhairlar ilk çıktığında onlara bir hata gözüyle bakılmış olsa da hayvan özünde aynı hayvan, sadece tüyleri uzun.

Lokusssss

Teşekkür ederim

Lokusssss

Çok büyük patileri var çok iri daha bir yaşında kuyruğu kıvrık ve hep yukarda tutuyor çok tüylü bir kuyruğu var