Mama Seçimi

Yavru kedi için içerik olarak hangisi daha iyi yardımcı olabilir misiniz

9 CEVAP

Acana

mavitilki

Acana ve Orijen kalp ve idrar yolu problemlerine (özellikle kısır erkeklerde) yol açabiliyor. N&D iyi ancak son zamanlarda çok şikayet edildi bilemiyorum umarım düzelir ben de ondan almayı planlıyordum. Proplan için de hayvan deneyleri yapıyor diyorlar o yüzden benden koca bir HAYIR alıyor. Fitmin ve naturea iyi, brit e bakmadım bakabilirsiniz.

Teşekkür ederim. Mattise ve profine ile ilgili bilginiz var mı ?

Sudeckmkc

9 aydır matisse kısır somonlu kullanıyorum çok memnunum siz de yavru kedi için olanını deneyebilirsiniz

Teşekkür ederim :)

Deliladilan

profine da güzel mama yavru için olanı özellikkle. severek yemişti kedim

Faytekin

Naturea çok kaliteli bir mama ancak taneleri biraz büyük ve sertdir diğer mamalara göre,kediniz çok küçükse zorlanabilir yerken,ND olabilir,yeni yeni duyulmaya başlayan Mera da güzel bir mama tahilsiz olanları,Britcare de güzel ama tester alip denemeden almayin, Orijen ve Acana yavru kedilere genel olarak biraz ağır gelebiliyor

Hepsini inceliycem teşekkür ederim