Mama Öneri

Melsacolk

Yaş mama ve kuru mama önerisi verir misiniz ?

5 CEVAP

Gelyahron

Yaş mama olarak kedinin damak zevkine göre hareket etmeniz gerekiyor. Fakat içeriğik olarak n&d, nutri feline schesir. İçeriğinde taurin olması daha iyi. Su an en yüksek taurin içeriği n&d Marka mamalarda var

Sselin1

Yaş mama olarak schesir, gimcat, naturea, n&d ya da evde kendiniz yapabilrisiniz kuru mama olarak, n&d, naturea, brit care, matisse, profine

pillikontes

yaş mama gourmet kıyılmış, gimcat ve schesir
kuru mama royal canin,purına one ve proplan

hcerenk

Merhaba,
Kullandığım kuru mama N&D-Tahılsız kitten
Kullandığım yaş mamalar: N&D-Kitten & adult, Reflex Plus Essential (dikkat edin, essential olması önemli. içeriği oldukça temiz ve fiyatı uygun bir mama), Schesir, Naturea (yine içeriği oldukça güzel bir mama), Nutri Feline (bir başka popüler olmayan ama içeriği güzel mama)

Her mamanın vitamin ve mineral içeriği farklı oluyor.
Hem ek mineraller hem de taurine konusunda sizin de kedinize destek olmanız gerekmekte.

Sevgiler.

Maumau

Ben proplan veriyorum