Kedi Poposu Kokması

Kediannesi12

Kedimden bir kokus geldi poposunun koktuğunu hissettim ama bu akşam ilk defa hissettim poposu neden kokar

2 CEVAP

lwb

Eğer kaka kokusu değilse anal keselerinin temizlenmesi gerekebilir ya da herhangibir sorunu olabilir keselerde, veterinere danışsanız daha iyi olur

Nightcat

Veteriner söylemişti, bazen akıntı oluyormuş o kokuyormuş. Batikon/tentürdiyot ile pamuk yardımıyla poposunun etrafını temizleyebilirsiniz demişti. Etrafını ama.