Kedi Mama Önerisi

Burakcann

Arkadaşlar sokak kedileri için yem almayı düşünüyorum ne almalıyım öneriniz var mı acaba ?

2 CEVAP

betulaltundal

sokak hayvanları için birçok kişi '*********' kullanıyor. Fiyatına göre iyi bir içeriği varmış bütçenizi çok bilemiyorum ama bakabilirsiniz kendi sitesinden. Ben hiç almadım kendim hazırlıyorum evde çünkü.

pillikontes

ben petshop tan uygun yollu alıyorum bazen, yarım kiloluk paketler halinde en çok sevdikleri balıklı olanlar hatta.. bide arada ciğer haşlayıp veriyorum