Sinek Yiyo Kedim

mia06

scottish fold cinsi bi kediye sahibim havada sinek arı falan görünce tavana kadar zıplayıp patilerinin arasına sıkıştırıyo yere düşünce de yiyo ayrıca hiç büyük küçük demeden her türlü böceği de yiyo parazit vesaire olur mu

5 CEVAP

mis gibi protein

gozdeyilmaz

Aşılarını düzgün yaptırdığınız sürece bir sorun olmaz o avlanırken siz durdurmaya çalışmayın ama

lwb

yedirmemeye çalışın, parazit yapabilir
ben kendi gözlerimle evde ölen kocaman sineğin içinden bir sürü parazit çıktığını gördüm, o günden beri kedime izin vermem

Acikgzz

Parazit aşılarını düzenli bi şekilde yaptırıyorsanız hiçbir sorun olmaz. Bildiğiniz gibi kediler avcı hayvanlardır :). Lütfen avlanırken onları rahatsız etmeyin

Iremodi

Ben İzin vermiyorum sinekler virüs taşıdıkları için ama benden habersiz yine yiyiyor