Çenesinde Benekler Var

mia06

çenesinde siyah küçücük noktalar var ne olabilirler ne yapmam lazım

5 CEVAP

beautifulcat

mama kabını çelik veya seramik kap olarak değiştirin, kaplarını her gün ılık su ve sabunla yıkayın, çenesinin ilerlememesi için sulandırılmış fermente sirke ile her gün pamukla silin, muhtemelen pek sevmeyecektir kokusunu ama ciddi anlamda kedi aknesine çok iyi geliyor.

Deliladilan

kedi aknesidir yüksek ihtimal. veteriinere gidin yardımcı olacaktır. plastik mama ve su kabı kullanıyorsanız sebebiyet vermiş olabilir.

pillikontes

mrb bnde aynı sorunu yaşadım akne oluyor onlar plastik mama su kabı varsa onu kullanmayın çünkü bakteri üretiyor onlar bu da kedinizde akneye sebebiyet veriyor yine de emin olmak için veterinere danışın..

mia06

evet mama kabı plastikten

Sanırım sorununuza bu yazı biraz çözüm olabilir.
Nedenler nasılları ve tedavisi konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Kedilerde Çene Altındaki Lekeler