Kedim İshal Ve Kakasini Bulundugu Yere Yapmaya Basladi

herahill

10 gun kadar once sokaktan sahiplendigim 2 aylik kedimde var olan ishal problemini cozmustuk ta ki dune kadar. Dun ishali tekrar basladi ve bu sefer asla tuvalete gitmiyor gezdigi yerde bulundugu yerde yapiyor tuvaletini. Neler yapilabilir?

5 CEVAP

Sselin1

Iç parazit aşisı yapildi mi? Parazit kaynaklisa tek cozum parazit ilaci. Suan icin sadece derisiz tavuk gogsu haslamasi ile pirinc lapasi yada patates verin. Reflor (probiyotik) da kullanabilirsiniz. Kedinizi sicak tutun. Sivi kaybettigi icin. Su tüketimine dikkat edin.

Sselin1

Anladim cok kucuk oldugu icin ozaman ishal cok sık yaşaniyor yavru kedilerde. Balık yumurta bircok sey dokunuyor. Reflor etkili olmayinca Genelde flagyl surup ishali kisa sürede geciriyor sabah aksam 0.5 ml veriyodum yavrulara veterinere danisip kullanabilirsiniz. Kısa sürede iyleşir umarim.

herahill

Daha 5 gun once yapildi ishali gecmisti fakat dun bi anda basladi ve asla tutamiyor. Cok tesekkurler onerileriniz icin.

Melsacolk

sıvı kaybetmesı cok zayıflamasına neden olur. veterınerınıze sorun

herahill

Bugun gidecegiz biraz azaldi ishali ama yine de icim rahat etmedi . Cok tesekkurler:))