Kopegimin Cinsi Ney

Sivas kangalına benzio ama sizce ne dir

6 CEVAP

Sokaksevgisi

Sivas kangalı olabilir ancak kırma çünkü biraz küçük ve tipi biraz farklı:))
Çok tatlı maşallah!

Siyammm

Aksaraya kaç kez gittim ben malaklı görmedim kangalın safıda az bulunur. Bu köpek soko sokak köpeği yani . Her sakallıya dede demeyin. Kulağı sarkık her beyaz köpek kangal malaklı olmuyor. Bu nadir ve zor bulunan cinslerden bir köpek olsa arkadaş bilirdi . Vücut yapısından belli ne kangal ne malaklı

Evet bence de kangal kırmasına benziyor. Çok tatlı, inşallah sağlıklı güzel ömürleri beraber olur:)

Shaco

sokak köpeği kırma

nursude96

Bence malakli kangalı kırması

nursude96

Bence malakli kangalı kırması