Whiskas Yaş Mama

Duman121300

Yavru kedim için whiskas yaş mama kullanıyorum sizce nasıldır? Bir sorun yapar mı acaba? Kedim çok sevdi ama emin olamadım

19 CEVAP

Iremodi

Ben cadopetin yaş maması ile felixi haftada 2 kez 1 yemek kaşığı olarak veriyorum cadopet yaş mamaya bayılıyor

BalliBadem

Whiskas çok zararlı ben patilife kullanıyorum hem uygun hem kaliteli ben memnunum

BalliBadem

Öarketinizde hangi yaş ve kuru mamalar var ona göre bi öneride bulunalım aralarından en iyisini seçelim

dilaraxx

Ben de başta kedime sürekli ondan veriyordum pek bilgim yoktu o mamayla ilgili inanılmaz kalitesiz bir mama kedim de seviyordu ama uzun süredir PURİNA GOURMET veriyorum sadece migrosta bulabildim bence süper bir mama yada felix veriyorum