Whiskas Yaş Mama

Duman121300

Yavru kedim için whiskas yaş mama kullanıyorum sizce nasıldır? Bir sorun yapar mı acaba? Kedim çok sevdi ama emin olamadım

19 CEVAP

Whiskas mama aşırı kötü ve sağlık problerini beraberinde getiriyor diye duydum. Tavsiye etmem

iremaksel

Severek yiyebilir ama ben de bu mamayi tavsiye etmem.petlebi den siparis verin internetten.kucuk paketlerden farkli mamalar alin deneyin derim.

lwb

Nd, naturea, schesir, gimcat
yaş mamalarını tercih edin

Acikgzz

Migrosta satılan mamalar çok kalitesiz diye biliyorum. Kediniz için günlük nesin ihtiyacını karşılamıyor bile. Size önereceğim yaş mama Gourmet Gold. Hem püre hali hem normal hali bulunuyor. :) bence severek yiyeceğinden eminim

Sselin1

Market mamalarini sadece ödül mamasi sekilinde 2-3 haftada bir verebilirsiniz. Felixe bayiliyorlar. Ama genel olarak yavru kedilerde ishale sebep oluyor bu tarz mamalar. Rutin beslenmesinde ben de schesir, gimcat, n&d, naturea markalarini öneririm ya da evde kendiniz biraz pirincle tavuk, et haslayip verebilirsiniz. *********, *******, **********, *******, ********* güvenilir hesapli siteler buralardan alabilirsiniz.

Duman121300

Çok teşekkür ederim

Deliladilan

kesinlikle gimcat. hem içeriği temiz hem de bayılacak göreceksiniz :)

LaFaZaN

Whiskas mama da çok fazla tuz oranı olduğu için kedilerin çok sevdiğini ilerde böbrek sıkıntısı yaşayabileceğini söylemişti veterinerimiz. İlk başlarda Felicia kullanıyorduk kedilerim beğendiler fakat büyüdükçe sanırım sıkıldılar çok istekli yemediler. Şimdi Pro Plan kullanıyorum. Şuan için sıkıntı yok. Mümkün oldukça market mamalarını kullanmamaya özen gösteriyorum.

Duman121300

Peki önerebileceğiniz bir site veya mama var mı çünki bulunduğum yer çok küçük mama alacağım bir yer dışında bir yer yok bu manayı da mecburen oradan aldım

Duman121300

Bir bakayım gene de ama sizlerin bildiği yaş mama varsa onu deneyebilirim henüz yeni aldım onu da mecburiyetten

Duman121300

Tamam çok teşekkür ederim

Duman121300

Çok teşekkür ederim ya

nidaxu

bende bundan veriyorum ama ödül maması niyetine yani 1 paketi 3 4 günde falan bitiyor. sağlıklı değil ben çok sevdikleri için veriyorum. öğün olarak vermenizi tavsiye etmem.

nutri feline almayı düşünüyorum ben içeriği birçok yaş mamaya göre temiz. tavsiye ederim.

Duman121300

Görevlendirme dolayısıyla urfanın küçük bir ilçesindeyim ben doğru dürüst veteriner yok ve gerçekten bu ihtiyaçları alabileceğim danışabilceğim bir kimse yok ama bu tavsiyeleri dikkate alacağım

Duman121300

Vet hekim tedavisi sonrası zaten halsizleşti yavrum en azından sağlıklı besleyerek toparlamaya çalışacağım