Kedimin Tüylerindeki Şey Ne?

jelli

Kedimi taradıktan donra tüylerinde gri bir şeyler olduğunu fark ettim. Ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok, kötü bir şeyse tedavisi ne?

6 CEVAP

lwb

yumurtalara da etki etmeyen bir damla kullanılıyorsa yaşayanları öldürür yumurtaları bırakır, ilk damladan sonra yumurtaları için bir süre sonra tekrar yaptırmanız gerekir (sanırım 15-20 gün sonra)

lwb

Parazit yumurtası olabilir mi

Deliladilan

pire yumurtalarına benziyor

LaFaZaN

Aynen parazit yumurtasına benziyor.

Deliladilan

veterinere gidip ense damlası almanız yeterli 1-2 gün içinde kurtulursunuz ama evi temiz tutun ki ev pirelenmesin

jelli

iç dış aşılarını yaptırıyorum böyle bir şey olması mümkün mü?