Eve Yeni Kedi Alismasi

Bakiozdemir

Oncelikle merhaba evde kedim 7 aylik ve bugun abimin sayesinde tekrardan ksdi sahiplendim 4 5 aylik filan yeni kedi
Ama bunlari nasil birbirine alistiricam alistirma sureci ne kadar uzun surer vs bu konularda yarcimci olursaniz sevinirim
( bide cok fazla miyavliyor )

3 CEVAP

dilaraxx

benim dişi kedim vardı başta sonra erkek aldık yani ortala 3-4 ayda birbirlerine alışmışlardı çok sürmüyor yani

BalliBadem

Suzionline ın 3.kedi alıştırma diye yazısı var belki yardımcı olur bizde 2. Kedi düşünüyoruz bakalım

berfin_akhan

evde tek olan kedi başka bir kedi geldiği için mekanın sahibi tavırları gösterebilir eğer iki kedi de erkekse alışma süreleri daha uzun olacaktır birbirlerine, sürekli takip etmeniz gerek kediniz yeni gelen kediye alışmaya başlayınca yeni gelen kedi korkmayı bırakıp eve uyum sağlayacaktır