Pire Yumurtalarından Kurtulmak İçin Kedimi Yıkamalı Mıyım?

Kyliesmom

Bu pire sorunuyla ilgili çok şey yazdım ama ne yapmalıyım bilmiyorum damlası da yapıldı gerçi araştırdım damla en az 2 ay etki ediyormuş. Ağustos sonu yapılan damla eylülün sonuna kadar dayanmaz mı yani. Sadece çenesinde var ama vet çok emin pire yumurtqsı dedi fakat nasıl kurtulacağım hakkında asla yanıt alamadım... Lütfen tavsiye

4 CEVAP

lwb

Yani ben de fotoğraftan bakarak yorum yapıcak olursam akne olduğuna eminim ayyynısı kedimde var çünkü bağışıklık sistemi düşük olunca ortaya çıkıyor genelde sirkeyle temizlerseniz geçer

Deliladilan

pire yumurtası dediğiniz şey kene gibi yapışıp kalmaz bir yere hayvanın oturduğu yere bile dökülebilen bir şey veterinerinize burdan selamlar gönderiyorum bildiğin kedi aknesi/sivilcesi bu. başka veterinere gidip emin olun bence fotoğrafla değil canlı görülmesi lazım

dilektasozdil

Benim kedide de var siyah nokta bence de.

pillikontes

kedi aknesi benim kedimde de vardı veterinere danışın bence