Vetoskin Mi? Vetri Science Derma Hairball Mı?

Bcanaydn

Kedim tüy dökmesi normal ama bi tarak denedim o günden sonra elimle sevsem bile tüy çok dökülüyor solgar biotin önerdi veterinerimiz ama 5 gündür kullanıyoruz bir değişiklik göremedim bu iki üründen kullanan varsa hangisi daha iyidir

6 CEVAP

Faytekin

Ben Vetri-Science derma-hairball kullandım veteriner önerisi ile 3 günde durdu tüy dökümü,hem tüy dökümünü durduruyor hem tüy yumağıni önlüyor hemde severek yiyorlar,başka kedilerede verdim bahçede sevecekler mi diye hepsi bayılarak yedi,ben çok memnun kaldım,vetoskin hiç kullanmadım ama kullanan arkadaşlar iyi olduğunu söylüyor tercih sizin.

Leyl003

Önceden ben de bu konu hakkında soru yazmıştım.. arkadaşlar vetoskin tavsiye etmişlerdi.. ben vet. tavsiyesiyle derma-hairball kullanıyorum.. çok memnun kaldım.. tüy dökümü yok denecek kadar az.. tavsiye ederim.. epeydir taramıyorum da.. hergün rulo kullanirdim artık baya az kullanıyorum.. umarım kutu bitince tüy dökümü tekrar başlamaz.. bu konuda gözlem yapacağım..

Bcanaydn

Günde kaç kere veriyorsunuz

Faytekin

Önce sabah akşam 1 tane verdim,tüy dökümü durunca günde 1 e düşürdüm,bitmesine yakında gunde yarım tablet şeklinde kademeli olarak bitirdim.

pinarcaya

Ben ikisini de kullandim. Veto skin oneririm.

Leyl003

Ilk baslari sabah akşam olmak üzere gunde iki kez veriyordum.. Simdilerde bire düşürdüm..