Mutamin Organics North Atlantic Health Somonlu Light-Sterilised Kedi Maması

Emrondre

Bu mamayı son günlerde çok görüyorum acaba nasıl yeni mama arayışına girmeye başladım Son aldığım nd yi kızım zor yiyor

3 CEVAP

Nd mama değişti ama soruyoruz kabul etmiyorlar. İçeriği aynı diyorlar. Benim kedilerim de yemiyor artık. Ben acana balıklı ve kuzulu aldım. Gayet güzel yiyorlar.

mavitilki

İçeriğine buradan bakamıyorum ama et oranının, taurin oranının yüksek, pirinç, mısır gibi tahıl oranlarının düşük olmasına dikkat edin. Mümkünse mısır olmasın.

Emrondre

İçeriği
İçindekiler : Kurutulmuş SomonProteini (%25), Norveç Somon Yağı (%3), Astaxanthin (4%),Pirinç, Bezelye, Hamsi Unu (%4), Bira Mayası, Hamsi Yağı (%2),Harnup, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Nükleotit Maya Proteini, KurutulmuşŞeker Pancarı, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligosakkaritler, Deniz Yosunu,Yaban Mersini Tozu, Avizeağacı Özütü, Pisilyum,Kadife Çiçeği Tozu, Taurine .Bunlar kafam karıştı iyice