Acilll

Eliifsngl

3 aylık yavrum asla tuvalet eğitimini almıyor. Diğer kedimi izletiyorum ona ama yinede etrafa yapıyor aylardır uğraşıyorum her şeyi denedim veterinerler ilk defa böyle biseyle karşılaşıyorum diyor. Defalarca muayene olduk hiç bir sıkıntısı yok ama 1 aylıktan beri kuma yaklasmıyor korkacağı biseyde olmadı ustunede gitmedik bilgisi olan lütfen paylaşsın

1 CEVAP

Sudeckmkc

Köpekler için olan tuvalet eğitimi yöntemlemlerini deneyin bir de kafes yöntemi falan