Dişi Kedimi Kısırlaştırdık,Sonrası

Elifkfrfr

Dişi kedimi bugün kısırlaştırdık, 6 saat kadar veterinerde gözetim altında kaldıktan sonra eve getirebileceğimiz söylendi. Yarası açık değil bandajlanmış bir şekilde aldık. Eve geldiğinde inanılmaz sinirliydi kendini yerlere attı yürüyemiyordu hatta beni de çok kötü yaraladı. Sormak istediğim öncelikli olarak yaranın bandajlı olması iyileşme sürecini geciktirir mi? Bu agresiflik ne kadar daha devam eder, beni yaralaması ısırması umurumda değil yeter ki kendi canını acıtmasın dikişe zarar gelmesin. Narkozu mu atamıyor nasıl davranmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim

1 CEVAP

Anonymus552223

Ustune gitmeyin, korunmasiz hissediyor suan. Saklanmak ister izin verin. Bandaj takilmamisti bizde ama veteriner taktiysa ne zaman cikaracaginizi da soylemistir zaten