Sürekli Miyavlıyor

Bcanaydn

Karnı tok kumu temiz suyu taze oyun oynatıyorum sağlık sorunu yok şükür ama name yaparak miyavlıyor ben konuşunca daha yüksek miyavlıyor evde o miyavlıyarak ben konuşarak tartışıyoruz sürekli sanki sizce ilgi alaka mı yada başka bi sıkıntı mı var 6 aylık erkek kızgınlık olucağını sanmıyorum ama bilmiyorum

4 CEVAP

Kevserhaksever

Benimde erkek kedim var 4 aylık veterinere kızgınlık dönemini sorduğum zaman 6 ay civarı başlar agrasif tavırlar, 8 aylık ve sonrasında ise koku bırakmaya başlar zaten o dönemde kısırlaştırmaya uygun olur dedi. :))

berfin_akhan

Her kedi türünün kızgınlığa gireceği dönem farklıdır hatta bu her kedi için bile bu durum değişkendir benim erkek kedim 6 aylıkken kızgınlığa girdi yerinde duramıyor sürekli miyavlıyor oraya buraya tırmanıyordu uzunca bir süre devam etti koku bırakmaya başladıktan sonra 11aylıkken kısırlaştırdık şimdi gayet sakin bir kedi yine kızgınlık dönemleri olacak fakat daha sakin ve sendromsuz atlatacak

Bcanaydn

Koku bırakmasını beklemelimiyim kısırlaştırmak için

dilaraxx

Bende veterinere götürdüğümde ne kadar erken kısırlaştırırsan o kadar iyi olur ve sorunsuz geçer dedi bende kısırlaştıracam ne kadar erken o kadar iyi