Kedim Aşırı Saldırgan

Petloverrrr

Kedim 1.aylık oldu. 2 gün arkadaşımda kaldım annem ilgilendi ama benim kadar oyun oynayamadı. Bugün eve geldiğimden beri eskisine göre daha fazla ısırıp tırmalıyo bu nasıl düzelir ?

2 CEVAP

SEVKOP54

BİRAZ SABRETMENİZ GEREKLİ ZAMANLA VE İLGİYLE AZALTABİLİRSİNİZ DAHA ÇOK KÜÇÜK TAM OYUN VE TIRMALAMA ZAMANLARI ÇOK YALNIZ BIRAKMAMAYA ÇALIŞIN KOLAYLIKLAR DİLİYORUM

berfin_akhan

Daha çok küçük bu kadar hareketli ve saldırgan olması çok doğal büyüdükçe sakinleşecektir, ve kedi bir evin içinde tek sahip seçer kendine o da evden uzaklaşırsa küser ve hırçınlaşır çok uzun saatler sizsiz bırakmayın çünkü hala bir anne kuzusu sizi annesi olarak görüyor olabilir.