Kedim Kusamıyor

SEYMADUMAN

Merhaba;
1,5 yaşında dişi kısır bir kedim var. Öğlen 12 den beri kusmak istiyor sanki ama kusamıyor öğürüyor belli aralıklarla sonucunda sadece şeffaf kıvamlı bir sıvı çıkarıyor. İştahında bir problem yok gayet kuru mamasını aynı şekilde yiyor. Biraz neşesi yok sanki yine oyun oynuyor ama daha fazla uyudu gün içerisinde sesi biraz kalınlaştı değişti. Ve boğazını ellediğimde biraz bastırsam hemen çekip hızlı hızlı yutkunuyor. Nedeni ne olabilir. Acil bir sorunu olabilir mi veterinere götürücem tabiki ama akşam saat 6ya kadar götürmem mümkün değil

3 CEVAP

pinarcaya

Malt kullaniyor musunuz? Tuylerini kusamiyor olabilir.

SEYMADUMAN

Malt kullanmıyorum çünkü kedim gün içinde evden çıkıyor eve bağımlı değil dışarıda ot vs yediği için gerek yok demişti herkes bilerek artı ben ot getirdim dışarıdan yedi ama yine bir şey olmadı

pinarcaya

En iyisi veterinere danismaniz.