Kedim 3 Kere Kustu?

torresmerve

Kedimin gece kusma sesine uyandım bir kere kustugunu sandım normaldir tüy kusuyordur dedim bekledim az önce bi kusma sesine daha uyandım ama küçük bi sıvı kustu sonra mutfakta aslında gece kustugu biyere daha denk geldim

1 CEVAP

dilaraxx

bir an önce veterinere götürmeni tavsiye ederim benimkini sokaktan alıp eve ilk getirdiğim ilk hafta çok kusmuştu götürdüm soğuktan dolayı grip olduğunu söyledi yani kısaca zor düzeldi