İshal Sorunu

Kevserhaksever

Merhabalar kedim 3 gün önce iç parazit aşısı oldu. Şuan ishal ama herhangi bir parazit veya renk değişikliği yok. Sadece olduğundan daha akışkan halde ishal. Halsiz değil, mama az veriyorum hemen hepsini yiyor iştahsız değil, suyu da normal oranlarda içiyor. Önerilere açığım kedim 4 buçuk aylık.

2 CEVAP

mavitilki

Üşütmüş olabilir bağırsak florasını düzenlemek için azar azar kefir ve yoğurt verebilirsiniz. Mamasına ılık su karıştırabilirsiniz ya da evde yaptığınız kedi mamasını ılık verebilirsiniz. Tavuk göğsü haşlayıp iyice diderek üstüne ılık tavuk suyundan dökerek verin hem su ihtiyacını karşılar hem suya geçen taurinden yararlanır hem de ılık olduğu için toplar hemen.

Kevserhaksever

Kendi kendine toparladı şimdi ama bunlar aklımda olucak çok teşekkür ederim