Prochoice Naturals

Iyi günler öğrenciyim ve ikisi de kısır biri disi biri erkek 2 kedi sahibiyim. Şu aralar durumum pek iyi değil bu sebepten nispeten ucuz kaliteli mama arayışına girdim. Şuan bir internet sitesinde mamalar indirimde ve prochoice naturals 10 kg lik oldukça uyguna geliyor. Fakat kısır kediler için olanı yok. Bir seferlik kullansam sorun yaşar mıyım?
Ya da bana tavuklu hindili uygun fiyatlı kısır kedi maması önerebilir misiniz?

2 CEVAP

Rozz

prochoice ve brit care kullanıyorum dostlarımda tavsiye ederim sorun yaşamazsanız bütçenizi zorlamaz kaliteli mamaları var sonraki mama alımlarınızda kısır kedi maması tercih edebilirsiniz takip ederseniz sitelerde indirim oluyor birde atlaspet üzerinden indirim kuponu ile yüzde 40 indirimli alışverişte yapabiliyorsunuz tester gönderimi de sağlıyorlar bir araştırın derim.

melisc

pro choice kısırlaştırılmış kedi maması kullanıyorum çok uzun zamandır, büyük paketlerden satın alırsanız uzun süreli kullanım sağlıyor oldukça uygun ve besleyici mamaları var, veterinerimiz yönlendirdiği için içim rahat kullanıyorum