Kedim Hırıltılı Nefes Alıyor

bengusarioglu

Merhaba, kedim 2 gündür hırıltılı nefes alıp veriyor. Mırıldamasında da eşlik ediyor bu, sanki burnu tıkalı gibi. Bir şeyler yutarken de hırıltı oluyor. Hapşuruk, öksürük vs yok. Keyfi de yerinde. Nesi olabilir?

3 CEVAP

Busedenizz

Gırlamadan farklı bir nefes ise yabancı cisim yutmuş olabilir benim kedimde bant yuttuğunda öyle sesler çıkarmiştı

Aynı odada sigara içiyor musunuz?
Dışarıda vakit geçiriyor mu?
Banyo yaptı ve kurulamayı ihmal etmiş veya yetersiz kalmış olabilir mi?
Bir şeyler yutmuş olabilir mi?

bengusarioglu

Bugün veterinere götürdüm mide yanması varmış. Hırıltısının da tüylerini kusamadığı için olduğunu söyledi. Teşekkür ederim yazdıklarınız için :)