Güvenli Kedi Göğüs Tasması ?

SenanurKsl

Arkadaşlar daha önce de yazmıştım kedilerim 6 kg ikisi de Veterinere giderken eski taşıma kabından kedimin biri kurtuldu bi anda kapağını açıp ben de yıpranmıştır diye idareten aynı kutulardan aldım bugün ilk defa diğer kedimi koydum içine çıldırdı, kapıyı tırmalayıp durdu bi anda o da kapağı açıverdi kafasını çıkardı ben de taşıma kaplarını değiştirene kadar güvenli olsun diye tasma almayı düşünüyorum göğüs tasmaları kediler içinden kurtulabiliyormuş galiba sağlam çıkamıycağı bi göğüs tasması arıyorum kullanan var mı hiç ?

3 CEVAP

mrvduran

Merhaba, ben kedimi dışarıda gezdirmek için, bu siteden Trixie kedi göğüs tasması almıştım. Bir kere, göğüs kısmını çok sıkmadığım için kaçmıştı ama şu an yeteri kadar sıktığım için bir kaçma olmadı. Gayet rahat ve kullanışlı, göz gezdirmeni tavsiye ediyorum :))

SenanurKsl

Çok teşekkür ederim

Trixie pahali bence aynı tasmadan doggie de satıyor 70-80 tl civarındaydı en son