Kısırlaştırma

Arkadaşlar 6. Ayına girecek olan kedim oyuncaklarına cinsel harekette bulunuyor ama daha koku bıraktığını görmedim. Miyavlamaları var ama o kadar çok değil kısa süreli oluyor. Erkek kedilerde idrar bırakmaktan başka nasıl anlıyoruz kızgınlığa girdiklerini? Sizce ne zaman kısırlaştırmalıyım ? Fiyatları ne kadar bir bilgi verirseniz sevinirim.

1 CEVAP

Bcanaydn

7 aylık kedim son 1 aydır özellikle aşırı derecede miyavlıyor asla susmuyor ve yapmadığı şeyler yapmaya başladı (perdelere asılmak,evden kaçmaya çalışmak,halıları kemirmek) sürekli ısırıp hırçın olmaya başladı her kedi püskürtme idrar yapmaz ben kısırlaştırcam şimdi