Kedim Toka Yedi Ne Yapmalıyım?

Nrcn_arsln

Genelde tokamı çıkarınca yastığımın altına koyardım ama unutmuşum. Mutfağa gittim geri geldiğimde toka ile oynuyodu hala. Ağzından aldım bi baktım tokanın yarısı var yarısı yok. Nasıl kusturulur bilmiyorum. Kakasını bekledim, daha demin yaptı ama içinden çıkmadı. Ne yapmam lazım????? Toka da aşağıda ki gibi bi şeydi

3 CEVAP

Melisaa07

Benim kedim de ip yemişti çıkarıyor kendi bir gariplik sezerseniz veterinere götürün biz sorduk içinde kalmışsa belli ederdi dedi

Nrcn_arsln

Ohh çok şükür. Yaklaşık yarım saat önce tuvaletini yaptı ben de izkedim onu. O çekildikten sonra baktım kakasını yapmış, zaten her kaka yapmasında bakıyorum toka varmı diye. Bunda da bakıyodum ve sonunda çıkardı. Allahım çok teşekkür ederim. Çok şükür!

Nrcn_arsln

Şu an bi gariplik yok, her zamanki gibi davranıyo ama kakasına fln bakıyorum yok. Uzun mu sürer çıkarması acaba?