Kedi Macunu Mu? Hindistan Cevizi Yağı Mı?

Fablemoon

sizce hangisini kullanmalıyım? Diş macunu ise hangi diş macunu?

1 CEVAP

ilaydacpr

Ben bir hayvana ne kadar az kimyasal verilirse o kadar iyi olacağını düşünüyorum kedilerin dili ve ağız içi yeterince steril olduğundan dolayı, hindistan cevizi yağını tartar ve koku olusumunu önlemek için ayda 2 kere kullanmamızı öneririm. Diş macunu gibi bir kimyasalla kedinizide huzurundan etmeyin, benim kedim hindistan cevizini kendisi yalamak isteyip yanıma koşuyor.