Köpeğimin Irkı Ne ?

Adarcanan03

Köpeğimi biri sokağa bırakırken gördüm ve sahiplendim ırkı ne acaba ben golden diyorum da beyaz golden oluyomu cevap lütfen

9 CEVAP

Deliladilan

açık rengli goldenlar da var ama kısa tüylü bu görüdğüm kadarıyla. o yüzden labrador diye düşündüm

Raubeyaz

Golden ve ya labrador olabilir

minnoskoss_123

Golden’a çok benziyor ama bence kırma. Golden kırması da olabilir.

Adarcanan03

Tam olarak cevap verecek köpek eğitmeni veya veteriner yokmu emin olmak istiyorum ırkından

Deliladilan

çok tatlıymış sıpa. labrador kırmasına benziyor . surat biraz uzun ordan tahmin ediyorum.

Kevserhaksever

Labrador cinsi köpeğin kuyruk yapısı kalın geniş ve kısa tüylü olur iyi yüzücü oldukları için ayaklarında da ördek ayağı gibi perde olur, tip olarak her ikiside birbirine benziyor ama muhtemelen bu kırma bir köpek.

Shaco

golden kırması olabilir

Shaco

golden kırması olabilir

nildogcat

golden labrador kırması bence..ne önemi varsa köpeğin ırkından anlamak güç gerçekten sizleri...