Su Şelalesi Alıcağım

momo44

Arkadaşlar su şelesi alıcagım bizim yaramaz musluktan iciyor suyu sizce sağlık açisından seramik almalımıyım yada kullanan varmı iyi mi bu su şelale zımbırtısı

4 CEVAP

ugurkoker

musluktan içmek istediği zaman hazır suyu çay bardağıyla musluktan akıyormuş gibi siz içirin.biz o formülü bulduk,her gün 1 çay bardağı su içiriyoruz o şekilde,evde yokken de cam kaseye koyup çıkıyoruz evden.şelale bana çok güvenli gelmiyor;hergün veya 2 günde bir haznesindeki suyu değiştirebilirmisiniz,elektrik kaçağı vs olur mu,malum yaramazlar herşeyi kemiriyor :d biz şimdilik çay bardağıyla götürüyoruz süreci ;:D

Fatiko

Elektrikli olduğu için bana güvenli gelmiyor

Eymentalay

Kesinlikle alın inanılmaz işe yarıyor ben kendim yaptım akvaryum filtresiyle ama çok zaman geçti kireçlenmeye başladı şimdi daha güzel birşey alacağım inşallah yakın zamanda paraya kıyıp :))

momo44

Teşekkür ediyorum.hepinize