Kedim Çişini Tüylerine Bulaştırıyor.

Sibelcakil

7 aylık kedi sahibiyim ve son bir kaç haftadır kedim tuvaletinden çıktığında çiş yaptığı yerde kum ve çiş karışımı birikinti oluyor. Hemen siliyoruz maalesef, öyle bırakmak istemiyorum yalamaması için. Bunun sebebi ne olabilir? Yavruyken bile yapmadı bunu.

5 CEVAP

ilaydacpr

Merhaba, son zamanlarda kum markanızı değiştirdiniz mi? Kumunuz ile ilgili bi sorun olabilir. Mümkünse kum markasını değiştirmeyi deneyin. Ayrıca kediniz idrarını yaparken kabında çok uzun vakit geçiriyor mu?

Sibelcakil

Merhaba, hayır kum markası aynı, tuvaletinde hiç bir sorun yok aksine çok hızlı çıktığı oluyor. Kızgınlığa giriyor diye düşünmeye başladım. Pro line kum markasını kullanıyorum.

Sibel Hanım merhaba. Bu sorunu aşabildiniz mi? Aynı sıkıntı bende de mevcut. Teşekkürler.

pongul

Üriner sistemde sıkıntı yaşayan kedilerde olabiliyor bu, veteriner idrarında kristalleşme var mı yok mu bakmalı.

Patiboy

Merhaba 8 aylık scottish kedim var son bir aydır benim kedimde çişini tüylerine bulaştırmış olarak çıkıyor tuvaletinden acaba nasıl sorunu çözdünüz ? 🙄