British Shortair Yeni Sahiplendigim Kedi Cok Ürkek.

Brisitihs shortair cinsi 2.5 aylik bir kedi sahiplendim 8saat oldu mama yemedi ev yapmıyor ve oturduğu yerden surekli miyavliyor. Yanımızda gelmiyor kaçıyor bizden acaba neden böyle?? Alışma sürecini oluyor? 2gun öncede tekir yavrusu 1.5 aylik sahiplendik o hemen alıştı pesimizden koşuyor cok sevecen ve mama ac işlerini düzenli bir sekilde yapıyor yatağında uyuyor. Ama brisitihs tam tersi ürkek dolap ve koltuk altlarında saklanır halde hep. Ne yapmam gerekiyor ?

3 CEVAP

ugurkoker

Ilk geldiklerinde ürkek oluyorlar,bizimki de ayniydi,sonra yavas yavaş geliyorlar yaniniza

mervegck06

kendi haline bırak o yavaş yavaş alışır

BalliBadem

Kediden kediye değişiyor o alışır merak etmeyim