Kedim Sürekli Bağırıyor

Fatiko

Oyun oynattığım zaman susuyor. Kendi haline bıraktığım zaman sürekli başka odaya gidip miyavlıyor. Kedim kısır.

4 CEVAP

Fatiko

Zaten çalışıyoruz gündüz evde kimse yok

Leyl003

Biz de bu durumu yaşıyoruz.. bizimkisi de kısır erkek.. başka bi odaya gidip öyle bi miyavliyor ki tum apt. sesini duyuyor.. yanina gittiğimde oyun oynamak istiyor.. ozellik de saklambaç.. ama bunu sürekli yaşıyoruz.. internetten yeni oyuncak sipariş verdim bakalım bi işe yarıyacak mi..

Fatiko

Aynı evet aynı durum. O da saklambaç seviyor kaçıyor koşuyor ve durmakta yok sürekli oyun istiyor. Oyunu bırakınca bana bağırıyor. Evde yerlerde hep oyuncak dolu ama bir süre sonra sıkılıyorlar her şeyden bende ağaç ev yaptırıyorum şimdi

Ebrarh

yanlız kalmaya alışsın sürekli yanında olursanız tek kalınca ağlamaya başlar ben de yeni kedi sahiplenfiğimde küçükken alıştırdım aklım hep evde kalıyodu ama sürekli de yanında olamazdık, şimdi 6 aylık gayet iyi odada tek kaldığında yeni uyandığında bi miyavşama oyun isteği sesi çıkartıyo o kadar