Yavru Kedi Maması Önerir Misiniz ?

Sselin1

40 günlük bir yavru kediye bakıyorum ancak çok küçük olduğu için sindirim sistemi hassas. tavuk ve pirinc lapasi blenderdan gecirip veriyorum. ek olarak kuru mama da vermek istiyorum kedi 40 günlük Önemli olan mamanin ishal yapmamasi geçici bir süre kullanicam zaten pro plan, royal canin tarzi mamalar da olabilir. Tecrubesi olanlar yardimci olabilir mi?

8 CEVAP

Leyl003

Yavruken biz profine kitten ve proplan kullanmıştık.. yaş mama olarak da nutri kullanmıştık gerçi nutri yi arada bir hala kullanıyorum..

lwb

Ben kedime küçükken royal canin kitten ve growth vermiştim, çok iyi geldi

lwb

Kedimi öncesinde süt tozuyla beslediğim için birden mamaya geçmedik, ilk önce yine royal caninin ıslak mamasıyla bi geçiş yapmayı denedik onu da fazla verdiğim için ishal olmuştu, yediğini görünce evet kuru mamaya geçebilir demiştik mamaya geçince ishali geçmişti.
Ama her kedide aynı olmaz sanırım, sizin kedinizde nasıl olur bilemiyorum

Kevserhaksever

Bende kedimi bulduğumda çok ufakti kuru mamaya geçtiğimiz zaman veteriner felicia mamasını verdi ne ishal vardı ne bişey hem severek yedi hemde baya toparlandı. Sonra hills pro plan kullandım ama tekrar şuan felicia ya döndüm çünkü kaka kokusu ve tüy dökülmesi yaptılar. Öneririm yani ben çok memnunum

lamiaaslan123

Royal Canin Kitten çok güzel kullanabilirsiniz

Sselin1

Evde n&d ve purina one mamalar var ikisi de ishal yapti ama balıklı tabi mamalar bunun da etkisi vardir. Tavuklu mama alcam ama almadan sorayim dedim.

Sselin1

Peki öncesinde kedinizde ishal var miydi ishaline iyi geldi mi?

Sselin1

Anladım teşekkürler :)