Kedimin Yüzü Yaralandi

Zehrahmett

Evdeki yavru kedim buyuk kedimle kavga etmişler ve yavru olan büyüğün yuzunu yaralamis..enfeksiyon olurmu nasil tedavi ederim

3 CEVAP

Zehrahmett

Dun oglen saatlerinde hic biseyi yoktu aksam yavru ile biraz bogustular somra farkettim insallah mantar degildir veterinere aksama giderim sagolun

Ebrarh

yaralanma olduğuna emin misiniz, benim kedim 6 aylık mantar oldu çenesinin altındaki açıklığa benzettim geç olmadan vet e Bi danışın derim, mantarsa evdeki halka bulaşabilir.. sonrasında bilgilendirirsenix sevinirim merak ettim

Zehrahmett

İyi gunler veterinere bugun gittik alerji olmus...tabi bu yara biraz buyudu goz ustlerine de oldu hafif hafif..proline gurme kedi mamasi almistim eskiden bonacibo kisir kedi mamasi aliyordum sanirim yeni mama icindeki bi madde yapti alerjiyi...bi igne yapildi 3 gun boyunca yapilacak bende tekrar bonacibo siparis ettim figer mamayi da kaldirdim sagolun