Sürekli Isırıyor

Bcanaydn

6 aylık kedim durup dururken gelip ısırıyor ellerimi oynatmıyorum ısırıyor hayır diyorum yok oyuncak alıyorum yok kanatıyor artık ellerimi me yapmalıyım

2 CEVAP

Ebrarh

Ben öyle yapınca yüzüne üflüyorum sizde Bi deneyin isterseniz :)

Drpelin

Eğer daha önceden ellerinizle biraz haşin sevmişseniz , oynatmışsanız ellerinizi oyuncak olarak görebiliyor. Çözüm olarak değişik oyuncaklarla oynatmak , el ısırma davranışını yaptığında oynamayı bırakıp suyunun mamasının kumunun da olduğu bir yere bırakıp (ki fiziksel ihtiyaçlarını giderebilsin ) 15 - 20 dk ilgilenmemek işe yarayabilir. Tabi bu yöntemi en az 2 hafta denemek lazım.