Kedi Kıskançlığı

Busra_yiit

Eve yeni küçük tavşan aldık Kardeşim istediğ için ve Luna çok aşırı kıskanıyor. Eğitimi olmasına rağmen bir kısım kakasını dışarı yapmış ve çok hırçınlaştı nasıl bir yol izlemeliyim?

4 CEVAP

Drpelin

Kediler tepkisel canlılar olduğundan rahatsız olduğunu böyle ifade etmiş belli ki. Zamanla alışır.

nildogcat

Yeni gelen küçüğe karşı herhangi bir saldırısı oldu mu peki?

bbeyzvv

tavşanla kediyi ayırmayın hep yanında durun saldırmasınlar birbirlerine konularına alışmaları lazım uyurken falan ayrı odaya alırsınız bir kaç aya sakinleşirler diye düşünüyorum

Busra_yiit

Evet bir kaç defa pati attı maalesef