Goldenler Neden Çok Oyuncudurlar

köpeğim hergün oyun istiyor da

3 CEVAP

MNA

İtaat etmesini fazla beklememeniz gereken oyuncu yaratılışlı yaramaz bir köpek cinsidir zaten Golden Retriever. Yaratılışında bu var hayvanın tıpkı bir Bullmastiff'in yavaş, rahat yerine göre tembel bir köpek olması gibi.

zeynosece

Her ırkın kendine göre ayrı bir özelliği var. Yaradılış.

MNA

İtaat etmesini fazla beklememeniz gereken oyuncu yaratılışlı yaramaz bir köpek cinsidir zaten Golden Retriever. Yaratılışında bu var hayvanın tıpkı bir Bullmastiff'in yavaş, rahat yerine göre tembel bir köpek olması gibi.