Acil Tavsiye

bbeyzvv

merhaba evde 2 kısır olmayan 1 kısır kesim var ve evde çok yalnız kaldıkları için mamalarını saate göre ayarlamıyorum hep kaplarında duruyor kısır kedi maması mı kullanmalıyım normal mama mı tavsiye verirseniz sevinirim

6 CEVAP

lwb

Kısır ve normal mamalar arasında yağ oranı dışında pek bi fark yok ama erkek kediniz kısırsa kısır mama kullanmanız daha iyi çünkü erkek kediler taş oluşumuna müsaitler

Drpelin

Kısır mama kullanın bence. Normal mama bitsin öyle alırız diye erteledik. Lucy 1 yaşında 5 kilo bir tosuncuk oldu.

Anonymus552223

Kilo almiyorlarsa normal kullanin, otekileri de kisirlastirinca degistirirsiniz

bbeyzvv

kısır olmayan kedilerim dişi kısır olan erkek kilo açısından bi sıkıntımız yok hareketli oldukları için kilo almıyorlar pek

Sselin1

Bence de kedinizin kilo problemi yoksa ayni mamayla devam edin bir sorun olmaz. Kilo artisi gozlemlerseniz degistirirsiniz.

bbeyzvv

hepinize teşekkür ederim zaten kızlar büyüsün hemen kısır kaçtı da çağın normal alıyorum