Kedim Tuvalet Kabı Dışına İdrar Yapıyor

Selenn123

Kedim 10,5 aylık bir scottish fold. Daha önce hiç böyle bir problemle karşılaşmamıştık ama 1 kere halıya ve 1 kere de koltuğa işedi. Bununla ilgili ne yapmalıyım ? Herhangi bir hastalık belirtisi olabilir mi ?

2 CEVAP

Zehrahmett

Erkekse kizginlik donemine girmis olabilir belki disi ise de strese girmis olabilir...stres olayi kedilerde cok farkli oluyo genelde dışkılama oluyo ilk olarak....surekli kumuna olasabilecegi sekilde duzenleyin evi baska aklima bisey gelmedi

Selenn123

Evet erkek ama kızgınlık döneminde püskürtme şeklinde yazıyordu o sekilde yapmıyor tuvalete yapar gibi ortalığa yaptı. Yine de teşekkür ederim.