Yeni Sahiplendigim 1 Yasindaki Kedim Cok Hircin Ve Saklandigi Yerden Cikmiyor

1 yasinda disi ve kisir bir kedi sahiplendim. kedim sabahtan beri birkac kez saklandigi yerden cikti. odul mamasi verdim sonrasinda sevmeye calistim ama cok kotu tirmaliyor isiriyor ve tisliyor:( ne yapmam gerekiyor yardim edin

2 CEVAP

Alışması uzun sürebilir çok normal. Biraz zaman verin ona, birkaç gün, kendisi size gelir zorlamayın. Hatta evde dolaşsın siz hiç dokunmayın

Anonymus552223

Evet ustune gitmeyin zamanla eve alişir, kediler degisikligi sevmedigi icin şuan cok stresli. Eve alisinca kendini size sevdirmeye baslar.