Hızlı Nefes Alma

semih85

Merhabalar sokakta bir can var ve çok hızlı nefes alıp veriyor göz bebekleri de çok büyük. Su ve mama verdim ama sadece biraz su içti. Nesi vardır sizce çok üzüldüm ve öğrenmek istedi :(

2 CEVAP

ilaydacpr

Merhaba, hızlı soluma kolay teşhis edilebilecek bir durum değil. Kedinin o anki ruh hali, stres seviyesinden ötürü kaynaklanabileceği üzere solunum yolu, kalp, kalp kurdu, karında genişleme, travma ya da astım gibi hastalıklardan kaynaklanabilir.

semih85

Çok üzücü keşke bütün canları kurtarabilecek gücümüz olsa