Evde İç Dış Parazit Yapmak Doğru Mu?

Damlahalici

Bir arkadaşımın önerisi üzerine kedimin iç ve dış parazit damlalarını kendim yapmayı düşünüyorum. Malesef evde çok duramıyorum ve kedimi veterinere götürecek vaktim yok. Bu damlaları nereden temin edebilirim?

2 CEVAP

pinarcaya

Veterinerden alip evde yapabilirsiniz. Damlalari damlatirken yalamayacagi bir noktaya damlatmaya dikkat edin ve arkasindan sizin gozlemleyeceginiz bir zamanda damlatin.

Anonymus552223

Duzgun yapabilicekseniz yapin, ic paraziti hap seklinde de alabilirsiniz daha etkili, veterinerde satiliyorlar