Kedime İnsanlarda Kullanılan Mantar Kremi Sürsem

Kediannesi12

İnsanlarda kullanılan mantar kremi sürsem kedime zarar verir mi yara çıkıyor canım çok sıkılıyor uyuz mu mantar mı anlayamıyorum

8 CEVAP

Deliladilan

lütfen işinizi riske atmayın. yalanarak temizleniyorlar ve %99 zararlıdır o kremi yalaması. veterinerde mantar aşısı yaptırın kısa süreli etkili çözüm

Puccapam

Mantar aşısı karaciğeri cok yorar generalize mantar yoksa eğer trevazol krem ya da oceral sprey kullanabilirsiniz imuneks şurup içirebilirsiniz ekstra olarak bağışıklık düşünce meydana gelme olasılıkları daha yuksek çünkü

Deliladilan

@puccapan bunlar insanlarda kullanılan şeyler değil mi? hepsini kullandım ama kendime. hayvana kullanılabildiğini duymadım hiç. emin misiniz?

Kediannesi12

Kızlar mantar aşısı yaptırdım biraz önce ne yapayım riske atamadım siz mantar aşısını ne kadara yaptınız

Deliladilan

hatırladığım kadarıyla 60 tl falandı. ama burası Yalova. istanbul'da buranın 2 katı fiyatlar nedense

Deliladilan

hatırladığım kadarıyla 60 tl falandı. ama burası Yalova. istanbul'da buranın 2 katı fiyatlar nedense

Deliladilan

normalde 2 doz gerekli yetmezse 3üncü dozu da yaparız demişti veteriner ama allahıma bin şükür sadece 1 doz yeterli oldu ve birkaç güne iyileşti oğlum. inşallah sizin de öyle olur.

Kediannesi12

İnşAllah canım ya ben adıyamandayım 80 tl aldılar 1 doz için inşAllah geçer