İstanbuldan Eskişehire Köpek Nasıl Getittiriliyor?

Buse266

Kargo ücreti ve kargo nasıl getittiriliyor bilen varsa yazabilir mi

8 CEVAP

Kopekuzmani

eskişehirdeki köpek çiftliklerine git kargoyla olmuyor o işler
ama bazı siteler yapıyor ama benim önerim bir çiftliğe yada barınağa git

Buse266

Teşekkürler

Gsima

Kaç saat bence kargo olmaz ama otobüs daha iyi

Reyyankrc

Otobusle geliyo ama sakinlestiriciyle aliyolar sanirim havlamasin diye

Gsima

sakinleştiricinin etkisi zaten kısa süreli ve hiç bir zarar da vermiyor

Mihov

Otobüsle gelmez, hele kargoyla hıc alakası yok mevzunun. Hayvanlara özel pet nakiller var. Ücret karsılıgında size ulastırır hayvanları. Eger kı taksısıne alan bı taksıcı bulursanız o da getırır ama o daha pahalıya mal olur. Pet nakılle gönderme gıbı bır dusuncenız olursa bana ulasın sizi yönlendireyim

Kopekuzmani

aynn otobüs ne alaka lan

gokceyigit

PET FİRMALARLA GÖRÜŞÜN