Kedim Kusuyor

Efmir

Kedim 3 gündür kusuyor ama hastalık belirtisi yok halsizde değil su gibi sıvı salya kusuyo günde 2 veya 1 kere

5 CEVAP

Iremodi

Bence veterinere götürün burda bir çözüm bulmanız çok zor

Eliff90

Bir veterinere götürün midesinde bir sıkıntı olmasın. Yabancı cisim yutmuş olabilir gastrit olabilir ya da safra tıkanıklığı olabilir. kusmanın bir sürü sebebi var. Ama aksatmadan götürün bence

Leyl003

Vet. Dış parazit damlasını ensesine çok damlattigi icin kedimde buna benzer bi durum olmuştu.. evde kimyasal bi ilaç belki yer temizleyicileri camasirsuyuna vs. temas etmiş olabilir..

Gelyahron

Silycumin gıda takviyesi var. Anladığım kadarıyla vücutta toksit madde birikmiş kusma rengi buna işarettir. 65 - 70 lira gibi bir fiyatı var veterinerde ve zaten veteriner bunu önerecektir

Ervaxx

Oyuncaği ni veya onun yemesi gerekmiyen bir yiyecek yemis olabilir kus masi hala geliyorsa mutlaka bir veterinlere goturun ve goturene kadar kediye dikat edin kediye bir sey olabilir