Sokak Kedimizin Sol Tarafı Hasar Görmüş Ve İshal

gulatakan

merhaba sokakta baktıgımız kedilerimizden biri üç gün ortadan kayboldu.geldiğinde sol ayagının ustune basamıyordu ve sanki sag tarafına dogru bir eğim vardı vücudunda.su an ıkı yavru kopegımıze parvovıral tedavısı yaptırdık ve veterınere verecek paramız kalmadı.O yuzden en azından ishalini kendim evdeki ilaçlarla iyileştırdım.Ama onu da yıne kabına yapıyor topraga gıdıp yapmıyor.geldıgınde aynı zamanda dehidreydi o da bugun iyice düzelmiş görünüyor.istahı iyi ama sanırım vucudunda kırık ya da zedelenme var.sol ayagını hıssedıyor patısıne bastırdıgımda cekıyor geri.ama kuyrukta his yok gibi.elimle dokundugumda kalça tarafına bagırmıyor ya da gerı cekılmıyor ama sankı canı acımıyor gibi.sizce ne yapabilirim?kedi 6 aylık amelıyat ettırsek kaldıramaz gıbı su an zaten yasadıgımız bolgede bu amelıyatı ıyı yapan var mı emin değiliz ki dediğim bütcemızde yok su an.

2 CEVAP

Sokakta buldum tedavi edecek gücüm yok deseniz belediye iyilestirip geri vermez mi acaba.. veteriner masrafi gercekten çok zorluyor bazen, öyle iyi anlıyorum ki..

gulatakan

malesef burdaki beledıye pek ilgilenmiyor.Komsumuzun baktıgı sokak kedısı hastalanmıstı arayıp yardım istediklerinde biz sokaktaki hayvanlara bakıyoruz sadece demıslerdı sokak kedısı olmasına ragmen.Komsu sehırdekı barınaga goturecegız bakalım daha cok kucuk umarım iyileşir:(