Köpeğinizle Dışarıdan Geldiğinizde Ne Yapıyor Sunuş?

Tarcinzeze

Merakımdan soruyorum. Köpeğinizle tuvalete veya gezmeye çıktınız. Eve kapıdan ilk girdiğinizde yaptığınız işlemleri sırasıyla sayarmisiniz. Neler yaptığınızı merak ediyorum.

3 CEVAP

Tasmayı çıkarıp ayaklarını siliyorum şahsen :) o da koştura koştura su kabına gidiyor

Tarcinzeze

Peki yağmurlu havalarda ne yapıyorsunuz. Yani yağmurda çıkamıyorsunuz ama buda canlı. Tuvaletini nasıl hallediyorsunuz ? Cevap için teşekkürler.

Deniz579

Eğer yağmur çok şiddetli değilse az miktarda çitiliyorsa dışarıda yürüyüşümüzü yapıyor eve geri dönüyorum partilerini de çamur olduğundan dolayı köpek şampuanı ile yıkıyorum havluyla kabataslak suyunu alıyorum. Zaten oğlum evde koşarak partilerini kurutuyor. Ama yağmur çok şiddetli yağıyorsa ve tuvalet zamanıysa bizim apartmanın balkon altı var oraya götürüyorum gezdirmeden eve geri getiriyorum.